Smysl akce, aneb o co tady jde?

Přátelé a kamarádi, milovníci hafanů a všichni co se chystáte na PSÍ DEN s Prahou 13. Rádi bychom připomněli, o co vlastně touto akcí usilujeme.

Samozřejmě kromě spousty zábavy a také lehkého vzdělání formou krátkých přednášek na různá zajímavá témata, je hlavním smyslem celé akce pomoc pejskům, kteří přišli o svůj domov a nyní se o ně starají dobrovolníci v útulcích. Není jednoduché zajistit pro opuštěné pejsany veškeré potřebné vybavení, a proto jsme tu.

Forma pomoci je nejrůznější – každé iniciativy si velice vážíme a moc za ni děkujeme! Vždy je ale dobré zjistit, co aktuálně ten který útulek potřebuje. Taková pomoc je nejefektivnější. Na PSÍM DNU můžete proto něco koupit přímo u stánků jednotlivých útulků, nebo můžete samozřejmě něco přinést s sebou. Sběrné místo pro vaše dary bude v hlavním stanu, rádi se tu s vámi pozdravíme…

Malou odměnou za vaši pomoc bude lístek do tomboly  – každý, kdo něco koupí na místě nad 100,- u „útulkových“ stánků, bude automaticky zařazen do slosování o zajímavé ceny.

PODPOŘIT BUDEME MOCT:

VOŘÍŠKOV

DEPOZITUM BERUŠKA

DOČASKY DE DE

NĚMECKÝ OVČÁK V NOUZI

Velkou pomocí pro útulky a jiné organizace (které se například zabývají dočasnou péčí o opuštěné psy), je také sdílení pejsků k adopci na sociálních sítích – pejsek, který se tak i díky vám dostane k širšímu počtu lidí, má větší šanci najít svou novou milující rodinu.

Za jakoukoliv vaši pomoc z celého srdce moc a moc děkujeme!!!

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*