Gurmánský zážitek pro vaše chlupáče s Purinou

Když doma zašustíte pytlíkem většinou se vedle vás okamžitě objeví váš pes. Zásobu dobrot by měl mít doma každý správný páníček. Na Psím dni s Prahou 13 tak nesmí chybět. Proto se určitě nezapomeňte zastavit u stánku PURINA®, kde dostanete pochoutky zdarma a nebo je můžete vyhrát v soutěžích či charitativní tombole. Podívejte se níže, co pro vás chystáme. 

Pochoutky PURINA® do každé psí rodiny

Stejně jako minulý ročník si může váš pejsek na Psím dni pochutnat. Pro pochoutku zdarma se stačí zastavit u stánku Purina®.  Například nugetky, proužky i tyčinky Adventuros jsou skvělou malou odměnou při výcviku, nebo jen tak 🙂 Jsou bez přidaných umělých barviv a navíc mají nízký obsah tuku, abyste mohli svého psa odměňovat každý den (řiďte se, prosím, krmným návodem). Nezapomeňte s sebou vzít svého chlupáče, aby si sám vybral.

Vzorky granulí BEYOND®

Na Psím dni se vám také představí nové krmivo BEYOND®, které obsahuje vybrané přírodní suroviny a  poskytuje pejskům kompletní výživu. Řada granulí BEYOND® Simply 9 obsahuje 9 základních surovin a losos nebo jehněčí je ve složení vždy na prvním místě.   Na výběr máte ze dvou příchutí, a to JEHNĚČÍ LOSOS doplněné řepou, batáty nebo špenátem

Dentální pochoutky pro psy DENTALIFE®

Innovativní žvýkací pochoutka Purina® DentaLife® má měkčí porézní texturu, která je velmi šetrná k dásním a mechanicky čistí zuby. Vroubky navíc dásně šetrně masírují. Čistí i špatně dostupné zadní zuby a pokud je psovi dáváte každý den, omezují tvorbu zubního kamene, aby váš pes měl zdravější zuby a dásně.

 

 

 

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*