Gurmánský zážitek pro vaše chlupáče

Když doma zašustíte pytlíkem většinou se vedle vás okamžitě objeví váš pes. Zásobu dobrot by měl mít doma každý správný páníček. Na Psím dni s Prahou 13 tak nesmí chybět pořádná zásoba dobrot. Těch, totiž není nikdy dost. Proto se určitě nezapomeňte zastavit u stánku PURINA®, kde dostanete zdarma pochoutky AdVENTuROSTM a vzorek nových granulí BEYOND®.

Pochoutky PURINA® AdVENTuROSTM do každé psí rodiny

Stejně jako vloni si může váš pejsek na Psím dni pochutnat na pochoutkách AdVENTuROSTM  s divokou příchutí kance, zvěřiny nebo bizona. Pro pochoutku zdarma se stačí zastavit u stánku Purina®, který najdete přímo naproti pódiu. Nugetky, proužky i tyčinky jsou skvělou malou odměnou při výcviku, nebo jen tak 🙂 Jsou bez přidaných umělých barviv a navíc mají nízký obsah tuku, abyste mohli svého psa odměňovat každý den (řiďte se, prosím, krmným návodem). Nezapomeňte s sebou vzít svého chlupáče, aby si sám vybral


Ochutnávka granulí BEYOND®

Na Psím dni se vám také představí nové krmivo BEYOND®, které obsahuje vybrané přírodní suroviny a  poskytuje pejskům kompletní výživu. Řada granulí BEYOND® Simply 9 obsahuje 9 základních surovin a losos nebo jehněčí je ve složení vždy na prvním místě. Na výběr máte ze dvou příchutí, a to JEHNĚČÍ a LOSOS doplněné řepou, batáty nebo špenátem. U stánku PURINA® obdržíte na Psím dni 250g vzorek zdarma.

 


 

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*